Aplikacja na telefon - również na iOS!
Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

Ekipa AquaSki Travel - poznaj nas bliżej!

Karol Tomczyk - Właściciel

Karol TomczykMiał zostać prawnikiem, został szefem wszystkich szefów. Pomysłodawca i założyciel AquaSki Travel. Jedyny mężczyzna w biurze,  łagodzi obyczaje.

 

Czytaj więcej: Karol Tomczyk - Właściciel

Joanna Bugajska - Kierownik AquaSki Travel

W Joanna BugajskaAquaSki Travel rzeczowy i skrupulatny Executive Manager, z wykształcenia magister inżynier ochrony środowiska. Twarz anioła, diabelska skuteczność w działaniu.

 

Czytaj więcej: Joanna Bugajska - Kierownik AquaSki Travel

Gabrysia Stąpała - Starszy Doradca Klienta

Filigranowa i eteryczna blondynka. Nikt nie posądza  jej o bycie  wnikliwym obserwatorem i miłującym słodycze mistrzem dedukcji. Na każde pytanie ma pięć odpowiedzi, wszystkie prawidłowe. Filigranowa i eteryczna blondynka. Nikt nie posądza  jej o bycie  wnikliwym obserwatorem i miłującym słodycze mistrzem dedukcji. Na każde pytanie ma pięć odpowiedzi, wszystkie prawidłowe. Ogromna siła przebicia i delikatność motyla czynią z Gabrysi agentkę o stu twarzach. Sama przyznaje, że nie obce są jej skrajności  - z jednej strony pasjonują ją górskie wędrówki, z drugiej – słodkie lenistwo w promieniach śródziemnomorskiego słońca. W AquaSki Travel z pedagogiczną cierpliwością wyjaśnia wszystkie zawiłości dotyczące rezerwacji, a oferty precyzyjnie personalizuje na miarę każdego klienta.  Fantastyczny opiekun rezerwacji.   Gabrysia Kaźmierowska - Starszy Doradca Klienta              mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 123 - 848 - 612        tel. kom. +48 797 - 903 - 122
Gabrysia nad morzem<p>Gabriela Kaźmierowska - doradca klienta<p> Gabrysia w górach<p>Gabriela Kaźmierowska - doradca klienta<p> Gabrysia wspinja się po stromym stoku<p>Gabriela Kaźmierowska - doradca klienta<p>

Ania Cyranek - Starszy Doradca Klienta

Anna Cyranek - doradca klientaSłowiańska uroda, hiszpański temperament, niemieckie obywatelstwo, śląskie korzenie. Mieszanka wybuchowa? Licencjonowana socjolożka, znawca społecznych nastrojów, magister doradztwa gospodarczego i opiekun rezerwacji w AquaSki Travel.

Czytaj więcej: Ania Cyranek - Starszy Doradca Klienta

Ania Bolek - Doradca Klienta

Anna FurmanKreatywna miłośniczka wszelkich podróży - tych całkiem bliskich i tych nieco dalszych. Ciekawa świata - fascynują ją nowe kultury, lubi wgłębiać się w to, co nieznane. Towarzyszące jej poczucie humoru czyni z niej wesołą osobę, która czaruje otoczenie - rozmowy z klientami są rzeczowe i konkretne, jednocześnie wzbogacone magicznym tonem głosu, który niemalże hipnotyzuje.

Czytaj więcej: Ania Bolek - Doradca Klienta