Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - co słychać w firmie, czyli aktualności

Apartamenty Hilson - nowość w ofercie!

Przyjemne, wyjątkowe i niesamowite otoczenie Apartamentów Hilson sprawia, że każdy marzy o udanym urlopie, wakacjach czy feriach zimowych właśnie w tym miejscu. Apartamenty powstały w celu umilenia wypoczywania gościom przybywającym do Demianowskiej Doliny. Wyjątkowy desing, kolorystycznie urządzone, jasne wnętrza i zielone krajobrazy - przebywanie w Apartamentach Hilson to recepta na wyjątkowy wyjazd z rodziną!

Apartamenty Hilson Hilson Wellness

Apartament Hilson to komfortowe zakwaterowanie, szczególnie polecane rodzinom z dziećmi. Przestronne apartamenty i studia dają możliwość wypoczynku dla całej rodziny! Pokoje posiadają balkon, dzięki czemu można podziwiać uroki krajobrazu Niskich Tatr, nie wychodząc poza kompleks. Dzięki aneksom kuchennym można przygotować własne, ulubione potrawy lub podgrzać obiadek dla dziecka.

Do dyspozycji

  • przechowalnia sprzętu narciarskiego
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego
  • wypożyczalnia elektrorowerów
  • zewnętrzne grille z miejscami do siedzenia
  • plac zabaw dla dzieci
  • usługi prania

Dla dzieci

Zabawa na placu zabaw znajdującym się tuż pod Apartamentami Hilson nie będzie mieć końca! Bezpieczne wieżyczki z drabinkami, zjeżdżalnia i huśtawki przypadną do gustu wszystkim maluchom. Dzięki zastosowaniu drewna i kory, dzieciom nie stanie się żadna krzywda! W miesiącach letnich szaleństwa na trampolinie mogą trwać nawet cały dzień! Dorośli mogą odpocząć na bujaku, z którego będą mieć widok na bawiące się pociechy.

Nie lada atrakcjami są również kolejka linowa, gra w badmintona, piaskownica oraz boisko do piłki nożnej.

Aktywnym pociechom proponujemy jazdę na rowerku z pedałami (dzieci w wieku 6-10 lat) lub rowerku biegowym (maluchy w wieku 3-6 lat).

Istny dziecięcy raj!

Apartamenty Hilson

Apartament L Apartament L Apartament XL Łazienka w Apartamencie