Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

Przebieg rezerwacji

Decyzja do udanego urlopu, wymarzonych wakacji czy wspaniałych ferii zimowych należy do Ciebie. Jak zarezerwować sobie pobyt w danym obiekcie?

 

  1. Zadzwoń do naszego biura lub wyślij maila z zapytaniem. Podaj w nim dokładny termin wyjazdu, ilość osób i ich wiek, nazwę obiektu lub jego standard. Jeśli nadal wahasz się lub chciałbyś poznać propozycje korzystnych pakietów, nasz doradca chętnie zaoferuje Ci najodpowiedniejszy dla Ciebie.

  2. Doradca AquaSki Travel odpisze lub oddzwoni, podając dostępność wolnych miejsc oraz kalkulację cenową imprezy. Do maksymalnie 48 h można zrobić tzw. rezerwację wstępną. Jest to czas, który pozwala na spokojne podjęcie decyzji o wyjeździe. Prosimy o poinformowanie nas czy jesteście Państwo zainteresowani wyjazdem, czy też nie.

  3. W przypadku decyzji o wyjeździe, prosimy o przesłanie danych uczestników (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zameldowania wraz z kodem pocztowym, telefon kontaktowy). Dane te potrzebne są do obowiązkowego ubezpieczenia turystycznego.

  4. Po otrzymaniu danych zostaje wysłana mailem lub faxem umowa-zgłoszenie, która zawiera wszystkie niezbędne informacje o kupowanej imprezie turystycznej np. termin, sposób dojazdu, rodzaj i nazwę obiektu, ilość osób oraz ich dane, cenę z zaznaczeniem jakie usługi zawiera, sposób i termin płatności, nazwę banku oraz numer konta, na które należy dokonać wpłaty. W przypadku rezerwacji powyżej 31 dni do dnia wyjazdu należy wpłacić 30% zaliczki, reszta jest płatna 30 dni przed wyjazdem. Jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni, prosimy o wpłatę całej należności.

  5. Po otrzymaniu wpłaty wysyłamy oryginał i kopię umowy pocztą - listem poleconym priorytetem.

  6. Państwa prosimy o podpisanie kopii i odesłanie jej na adres  naszego biura: Biuro Turystyczne Krakus, ul. Norymberska 10c/9, 30-376 Kraków.

  7. Voucher zostaje wysłany zawsze po wpłacie całej należności i zawiera dokładny adres obiektu oraz telefony alarmowe do SIGNAL IDUNA Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  8. Wyjątkowe sytuacje czyli gdy termin wyjazdu jest 3, 2 dni lub 1 dzień:
    Rezerwacja w takim terminie jest możliwa, ale wpłata następuje gotówką w naszym biurze w Krakowie albo bezpośrednio na nasze konto w Alior Banku. Umowa wraz z voucherem zostaje przesłana mailem lub faxem. Ze względu na krótki okres czasu do wyjazdu nie jest możliwe przesłanie dokumentów pocztą tradycyjną. W takiej sytuacji obowiązują dokumenty przesłane przez nas mailem lub faxem.