Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

AquaSki Travel - marka Biura Turystycznego KRAKUS

AquaSki Travel - marka Biura Turystycznego KRAKUS

AquaSki TravelBiuro Turystyczne KRAKUS, istniejące na rynku turystycznym od 1989 roku, wyodrębniło dział AquaSki Travel. Już od roku 2005 prężnie rozwija on swoją działalność, pozyskując do współpracy coraz to większą liczbę nowych obiektów z Austrii, Czech, Słowacji i Węgier. AquaSki, jak sama nazwa wskazuje, to działalność związana z wodą (łac. aqua) oraz nartami (ang. ski). Jesteśmy partnerem i oficjalnym przedstawicielem kompleksów wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, AquaCity, Centrum Babylon czy Aquapalace.

Wody termalne i stoki narciarskie mamy w małym palcu – długoletnie partnerstwo pozwoliło nam poznać każdy zakątek proponowanych obiektów. Znamy nadchodzące wydarzenia i eventy, nasi goście na bieżąco informowani więc są o wszelakich nowinkach. Nic nie może nas zaskoczyć, gdyż dbamy o to, aby pozostawać w ścisłym kontakcie z naszymi wspólnikami. Osobiście sprawdzamy standardy Hoteli, Pensjonatów i Domków, które z pełną satysfakcją oferujemy naszym klientom. Chcemy, aby proponowane miejsca były atrakcyjne i godne polecenia, ponieważ nasi goście zasługują na to, co najlepsze.

Biuro w Krakowie siedem dni w tygodniu tętni życiem. Cała ekipa AquaSki Travel codziennie daje z siebie wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Karol Tomczyk, pomysłodawca AquaSki Travel, kocha zarówno narty, jak i wodę. W biurowej rzeczywistości jest specem od wszelkiej elektroniki i ciągle wprowadza nowinki, które z pewnością są ułatwieniem dla każdego pracownika.

Na czele AquaSki Travel stoi Asia Bugajska. Mama bliźniaków doskonale opanowała podzielność uwagi, która przydaje jej się w pracy, kiedy to zasypywana jest milionem pytań od otoczenia. Słowacja jest dla niej jak druga ojczyzna – uwielbia spotkania z naszymi partnerami. Asia trzyma też baczną pieczę nad marketingiem. Przygotowuje oferty cenowe i doprecyzowuje każdy obiekt z niezwykłą starannością, aby nasi klienci mogli poczuć się tak, jakby już byli na miejscu.

Opiekunkami klientów są: zrównoważona i ciepła Gabrysia Stąpała,  uśmiechnięta i gadatliwa Ania Choptiana oraz skrupulatna i uprzejma Ania Bolek. Nasze dziewczyny są kompetentnymi doradcami w sprawach związanych z wyjazdem: wysłuchają wszystkich pytań, zaspokoją ciekawość i rozwieją wszelkie wątpliwości. To one dbają o to, aby każdy z naszych klientów czuł się wyjątkowo i spędził swój wymarzony urlop w najlepszy możliwy sposób.

AquaSki

Jednym słowem, AquaSki Travel to recepta na wspaniałe wakacje. Białe szaleństwo czy wodna przygoda? Niezależnie od pory roku – udany wypoczynek!