Jest taka noc...
Lubimy świętować!
AquaSki Travel - sprawdzony i polecany

Nasze strony

opineoyoutube

AquaSki na Facebooku

Zadowoleni goście

Piszemy o tym, że wybraliśmy najlepsze ze słowackich hoteli. Nie musicie wierzyć nam na słowo! Wcale tego od Was nie oczekujemy. Aby ułatwić Wam wybór idealnego ośrodka, pod każdym Hotelem umieściliśmy bogaty zbiór opinii naszych Klientów na jego temat.  Zanim wybierzesz ośrodek, przeczytaj co napisali o nim Ci, którzy już tam byli.

"Tatralandię polecam wszystkim znajomym. Warto pojechać tam chociaż na kilka dni. Miejsce genialne przede wszystkim dla rodzin z dziećmi."

Przemysław, 29.10.2011, Jarosław

Klika tysięcy opinii na temat naszych pracowników pomoże Ci natomiast w wyborze odpowiedniego opiekuna rezerwacji :)

"Pracę Pani Pauliny oceniam na piątkę z plusem! Rewelacyjny kontakt, wszystko szybko i sprawnie załatwione. Następnym razem zadzwonię bezpośrednio na telefon komórkowy Pani Pauliny."

Katarzyna, 05.02.2012, Warszawa
    Zadowoleni klienci
Byłeś na wczasach w jednym z naszych Hoteli? Podziel się swoją opinią na jego temat! Pomożesz dzięki temu innym turystom w wyborze miejsca dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Masz zdjęcia z wakacji? Pokaż innym, jak spędziłeś swój urlop! Podziel się wspomnieniami lub przeczytaj, jak bawili się inni na wczasach z AquaSki Travel. I to nie będą czcze przechwałki, jeśli powiemy że większość z Was wyjechała i... wróciła zadowolona ze swoich wakacji! Widać to po opiniach, które wystawiacie na temat naszego biura oraz hoteli, z którymi współpracujemy. 

Państwo Knapik za każdym razem wspominają wyjazd niezwykle ciepło. Choć to nie pierwszy raz, kiedy wyjeżdżają z AquaSki Travel, zawsze powracają w dobrych humorach, pełni pozytywnej energii. Aż słowa Pani Doroty same się tworzą, aż miło:

"Bardzo miłe wspomnienia z Tatralandii mamy... I chętnie tam powracamy :)"

Dorota, 08.08.2013, Kraków

Prywatna kolekcja zdjęć Pani Doroty Knapik<p>Uśmiechnięta rodzina Państwa Knapik podczas wypoczynku w kompleksie wodnym Tatralandia.<p> Prywatna kolekcja zdjęć Pani Doroty Knapik<p>W Aquaparku Tatralandia każdy może znaleźć coś dla siebie ? i ci mali i ci ciut więksi?<p>

"Na Słowację z AquaSki Travel wyjeżdżam już siódmy raz. Na pewno nie ostatni. Kompleksowa i profesjonalna obsługa, jasne zasady rezerwacji i płatności. Co do opiekunek rezerwacji, miałem przyjemność kontaktu z Panią Moniką oraz Panią Justyną. Życzyłbym sobie tak wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników w swojej firmie"

Marek, 09.10.2013, Krosno

"Wyjazd na narty z przyjaciółmi okazał się wspaniałym pomysłem. Zaśnieżone stoki i górskie słońce - pogoda idealna na zimowe przyjemności. Mój opiekun, Pani Gabrysia Kaźmierowska, sprawnie dopełniła wszelkich formalności, dlatego nam pozostało już tylko szusowanie po śnieżnych trasach. Choć wróciliśmy zaledwie wczoraj, chętnie wybralibyśmy się do Jasnej raz jeszcze!"

Mieczysław, 12.02.2014, Kędzierzyn-Koźle

Dziękujemy!

 

Opinie naszych zadowolonych klientów można obejrzeć w serwisie OPINEO!

Opineo